.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świece. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świece. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Pracowity poniedziałek

Lubicie poniedziałki..?
Ja mój dzisiejszy BARDZO, ponieważ prawie cały spędzony z moimi ulubionymi przedmiotami :) pędzlami, farbami i wszystkimi 
innym, które pomagają mi tworzyć !!!
Zrobiłam dziś RETRO obrazki , ulubioną tabliczkę kobiet :) i kilka innych przedmiotów o których następnym razem :)
.....noo zapomniałabym o świecy :)..już stoi w mojej latarni..
 Element przykleiłam tradycyjnie klejem do decupagu.
Ta sama serwetka co na świecy tylko całość postarzona patyną.

      ...i jedna z moich ulubionych serwetek :)
         ..tu też postarzony obrazek patyną :)


I jeszcze jeden cukiereczek :)



         ..oraz ulubiona tabliczka wielu kobiet :)


Jakiś czas temu robiłam już podobne obrazki , ale jeśli ktoś
z Was nie pamięta to zapraszam tutaj .
Pamiętajcie o trwającym
C A N D Y !!! TU
                   Tymczasem POZDRAWIAM !!!!

środa, 28 maja 2014

Przydasie na stół ..

Witajcie, witajcie !!!
Jak ten maj szybko zleciał .....jak wiecie z czasem na pisanie u mnie gorzej, ale robię co tylko w mojej :) mocy , żeby tu z Wami być !!!
Za nami Dzień Matki i piękne posty u Was dostrzegłam np. U Oli czy u Agi Pięknie dziewczyny u Was !!! Oczywiście to nie tylko te dwa blogi , ale te posty spodobały mi się najbardziej.

Dziś pokażę Wam "szybkie" zamówienie na lawendową świecę i podkładki pod kubki ze sklejki nabyte u Iwonki Polecam !!!

 Serwetkę przykleiłam tradycyjnie na klej , dodałam koronkę , kokardkę i "wuala" gotowe :)

 Podkładki również ozdobione serwetką z retro rowerem oraz dodatkowo wkleiłam na każdą bratki , bo akurat na serwetce z rowerem nie ma żadnych kwiatków ...myślę, że idealnie wtopiły się w całość.






 ...a serwetka wygląda tak:
Pozdrawiam !!! I życzę duużo słońca !!!!
Magda :)
Dziękuję, że jesteście !!!

wtorek, 4 lutego 2014

Wszystkiego po trosze...

Witajcie,
Dzisiaj u mnie mały misz-masz, bo "Wszystkiego po trosze.." jak napisałam w tytule, a to przez to, że ostatnie dni ozdabiam bardzo rożne rzeczy....szafeczki, szafki na klucze, słoiki, świece, pudełka...ech co kto chce..
Więc na początek świeca i słoiki :)



Pamiętacie moje koty , które pokazywałam w surowym stanie ?
doczekały się metamorfozy :)
A jeden z nich pojedzie do Macieja na cele charytatywne.
 




Tyle wydarzyło się w zeszłym tygodniu choć nie tylko...,a dziś już kolejne prace ozdabiam i choć humor
u mnie nie najlepszy....to praca wre :))) ..ale jutro znów zaświeci 
słońce ...i będzie lepiej :)
Pa!