Ja mój dzisiejszy BARDZO, ponieważ prawie cały spędzony z moimi ulubionymi przedmiotami :) pędzlami, farbami i wszystkimi
innym, które pomagają mi tworzyć !!!
Zrobiłam dziś RETRO obrazki , ulubioną tabliczkę kobiet :) i kilka innych przedmiotów o których następnym razem :)
.....noo zapomniałabym o świecy :)..już stoi w mojej latarni..
Element przykleiłam tradycyjnie klejem do decupagu.
Ta sama serwetka co na świecy tylko całość postarzona patyną.
...i jedna z moich ulubionych serwetek :)
..tu też postarzony obrazek patyną :)
I jeszcze jeden cukiereczek :)
..oraz ulubiona tabliczka wielu kobiet :)
Jakiś czas temu robiłam już podobne obrazki , ale jeśli ktoś
z Was nie pamięta to zapraszam tutaj .
Pamiętajcie o trwającym
C A N D Y !!! TU
Tymczasem POZDRAWIAM !!!!

























