Słyszałyście pewnie o WYZWANIU II Vintage u Zuzy w DECU Style ??? Zorganizowała owe wyzwanie wraz z EKO-DECO .
Postanowiłam spróbować swoich sił i zgłosić swoją pracę :)
Zrobiłam serducho z napisem LOVE ... Pomalowałam, podrapałam, pochlapałam i jest ...takie oto:
Wycinankę LOVE oczywiście POLECAM w sklepie EKO-DECO
Zgłaszam więc swoją pracę na WYZWANIE II w Decu-Style!!!!




















