.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty

środa, 8 października 2014

Vintage-owe LOVE

Witajcie ,
 Słyszałyście pewnie o WYZWANIU II Vintage u Zuzy w DECU Style ???  Zorganizowała owe wyzwanie wraz z EKO-DECO .

Postanowiłam spróbować swoich sił i zgłosić swoją pracę :)

Zrobiłam serducho z napisem LOVE ... Pomalowałam, podrapałam, pochlapałam i jest ...takie oto:

     Wycinankę LOVE oczywiście POLECAM w sklepie EKO-DECO





 Zgłaszam więc swoją pracę na WYZWANIE II w Decu-Style!!!!


         

sobota, 19 lipca 2014

Lawendowy chustecznik

Hej
kochani jak mijają wakacje ? jesteście przed czy po urlopie? a może w trakcie?
Ja jeszcze tydzień do urlopu, a jadę w tym roku w góry, a konkretnie do Karpacza :) 
I choć czasu mało na wszystko to udaje mi się coś zmalować od czasu do czasu....tak więc dziś chustecznik :)

Chustecznik zgłaszam na Wyzwanie gościnnej projektantki lipca "Dom pachnący lawendą" (do 26.07)
       Aniu dziękuję za podpowiedź!




      ...a tak przy okazji tabliczka do kuchni :)


                   Pozdrawiam bardzo gorąco !!!
                                Buziaki :)

niedziela, 6 lipca 2014

Wyzwanie w SCRAP CAFE

Witajcie,
Robiłam ostatnio kilka kartek na różne okazje i przypadkiem trafiłam na Wyzwanie w SCRAP CAFE
Powiem szczerze nigdy nie brałam udziału w żadnym wyzwaniu i postanowiłam wziąć udział dla samej zabawy chociaż. 
Wyzwanie dotyczy Ślubnej kartki :) 

Tak więc zgłaszam moją skromną karteczkę :)



Pozdrawiam serdecznie !!!!