.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różane. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różane. Pokaż wszystkie posty

środa, 8 marca 2017

8 marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów" Pierre de Brantome

     I tego się trzymajmy! Jesteśmy ważne! Najważniejsze!



A ja mam dla Was serca zdobione transferem, serwetką i reliefem. 




 Życzę Wam przyjemności każdego dnia , ale dzisiaj czujcie się wyjątkowe :) 
                Pozdrawiam! Magda :)

środa, 4 stycznia 2017

Jestem...

A WY ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Postanowiłam trochę odświeżyć mój Blog i choć raz w miesiącu tu bywać. Nadal chętnie zaglądam do Was i odkryłam wiele nowych i wspaniałych blogów.
Bardzo zdolnych kobiet!!!
Co się wydarzyło w tym czasie kiedy mnie tu nie było ...?
Prowadzę Instagram pod tą samą nazwą.
Nadal jestem na FB.
Troszkę schudłam.
Postarzałam się ( w dowodzie oczywiście ) ha ha ha ha
Nadal robię to co lubię....
O wielu sprawach musiałabym napisać....nie będę Was zanudzać
zatem:
Przedstawię Wam w foto-skrócie ...

















                                                  
                                                                  





W dużym skrócie taki MISZ-MASZ wyszedł :)
Witajcie w Nowym Roku!
Życzę Wam Spełnienia marzeń!!!
Magda

niedziela, 15 lutego 2015

Różany kufer

Witam,
Pokażę Wam dziś kufer jaki ostatnio zrobiłam dla mamy :)
 Dół pokryłam bejcą i zawoskowałam, a górę zrobiłam w decu , różanym decu :) z delikatnie patynowanymi brzegami .
 Ozdobiłam wstążką i metalową serwetką :) 


 W środku wkleiłam serduszko pokryte lakierem do spękań dwuskładnikowym. 
I coś jeszcze ....
coś Walentynkowego :)
Kartka dla Dominiki od Mikołaja .. :)





Kartka i kufer ozdobione elementami zakupionymi 
w:
oraz 
w
Polecam :)


wtorek, 28 października 2014

Witajcie...

Witajcie ,
Jak miło znów tutaj być , a nie było mnie dość długo.... niestety praca pochłania najwięcej czasu , a moi bliscy wiedzą o tym najlepiej !!! A pasja była , jest i będzie więc o to się nie martwię, zawsze znajdę chwilkę żeby pogrzebać w moich  "drewniaczkach", ale wierzcie ....mi ciężko jest ! Dlatego też ważne są wasze odwiedziny u mnie i komentarze za które bardzo Wam dziękuję !!!
Jesteście kochani , kochane !!! 

Dlatego dziś pokażę Wam to co ostatnio "udało" mi się zrobić :)

Podkładki i świecznik w tym samym wzorze :) Zakupione u Iwony ze "Świata Drewienek" Fb 



I dwa koniki na biegunach :) 
Różowy dla Amelki i biały dla.....pewnie Moniki :)





Na niektórych blogach i funpagach pojawiły się już pierwsze ozdoby świąteczne , aż Wam zazdroszczę , bo ja w tym roku z pewnością nie zrobię tylu ozdób co w zeszłym, a było ich około 100 !!!! 
       To dziś tyle co dla Was przygotowałam :)
            Pozdrawiam cieplutko :)
                   Magda