.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chusteczniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chusteczniki. Pokaż wszystkie posty

środa, 4 stycznia 2017

Jestem...

A WY ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Postanowiłam trochę odświeżyć mój Blog i choć raz w miesiącu tu bywać. Nadal chętnie zaglądam do Was i odkryłam wiele nowych i wspaniałych blogów.
Bardzo zdolnych kobiet!!!
Co się wydarzyło w tym czasie kiedy mnie tu nie było ...?
Prowadzę Instagram pod tą samą nazwą.
Nadal jestem na FB.
Troszkę schudłam.
Postarzałam się ( w dowodzie oczywiście ) ha ha ha ha
Nadal robię to co lubię....
O wielu sprawach musiałabym napisać....nie będę Was zanudzać
zatem:
Przedstawię Wam w foto-skrócie ...

















                                                  
                                                                  





W dużym skrócie taki MISZ-MASZ wyszedł :)
Witajcie w Nowym Roku!
Życzę Wam Spełnienia marzeń!!!
Magda

wtorek, 31 marca 2015

Weekendowe prace :)

Witajcie!!!
Bardzo świątecznie się na blogach i fanpagach zrobiło , a u mnie ani śladu kurek, jajeczek, królików itp...
Niestety...w tym roku nie było mi dane, ale kto nie pamięta ...
zapraszam tu i tu Tak było w zeszłym roku :) bardzo jajecznie..
Podziwiam i wzdycham jak sobie poczynacie ze świątecznymi klimatami :) , a dziś też nie świątecznie ..
....za to o tym co ostatnio poczyniłam:
Tak więc Sowi chustecznik wyszedł z spod moich rąk:
 Postarzony, pochlapany z woskowanym dołem i scrapkami z 
                                   EKO-DECO


Tablica z napisem HOME SWEET HOME




Tradycyjny decoupage i lekko patynowane brzegi :) 
Tablica popłynie do Indii :)))
Pozdrawiam p. Edyto!
Poza tym trochę w papierach grzebałam, a co wygrzebałam??
hehe...
trochę zaproszeń..



i jakiś czas temu ...




Mam nadzieję, że ta ilość fotek i post spodoba się :)
Mały misz masz, ale dzielę się tym co zrobiłam.
Pozdrawiam cieplutko!!!
Magda :)


piątek, 21 listopada 2014

Chustecznik

Witajcie
w piątkowy już praktycznie wieczór, bo tak szybko za oknem robi się ciemno, a w dzień nawet tyci , tyci słońca nie można zobaczyć...
Strasznie ponure są te dni, a ja w takie ponure dni najbardziej lubię tworzyć ....więc żeby nie było tak ponuro :) pokażę Wam mój różany chustecznik, który właśnie skończyłam :)

 Na górę przykleiłam serwetkę różaną , a dół najpierw zabejcowałam, a potem położyłam wosk żeby był jeszcze ciemniejszy. Brzegi chustecznika przetarłam patyną i polakierowałam. :) Z przodu przykleiłam metalową ozdobę i perełkę . 


 
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze :)))
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!
Buziaki ! Magda :) 

sobota, 19 lipca 2014

Lawendowy chustecznik

Hej
kochani jak mijają wakacje ? jesteście przed czy po urlopie? a może w trakcie?
Ja jeszcze tydzień do urlopu, a jadę w tym roku w góry, a konkretnie do Karpacza :) 
I choć czasu mało na wszystko to udaje mi się coś zmalować od czasu do czasu....tak więc dziś chustecznik :)

Chustecznik zgłaszam na Wyzwanie gościnnej projektantki lipca "Dom pachnący lawendą" (do 26.07)
       Aniu dziękuję za podpowiedź!




      ...a tak przy okazji tabliczka do kuchni :)


                   Pozdrawiam bardzo gorąco !!!
                                Buziaki :)