.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szafki na klucze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szafki na klucze. Pokaż wszystkie posty

sobota, 11 lipca 2015

Szafka na klucze

Witajcie!!!!
Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście ??? Daawno mnie tu nie było , ale to tylko brak czasu na własne wpisy , bo do Was na krótko, ale zaglądam !!! ...i fotki czasem wrzucam na FB Róże , fiołki i aniołki , kto nie był...zapraszam TU
Jeszcze kilka dni urlopu mi zostało więc nadrabiam wszelkie zaległości .... poza urlopowaniem ;)
Pokażę Wam szafkę na klucze i wrzucę kilka różnych fotek z ostatnich tygodni ;)





 Szafka jest woskowana w środku tradycyjny decu ;) delikatnie 
           patynowany ;) Szafka ma swojego właściciela,
                       ale chętnych zapraszam !!!!

A tu już stary stołeczek , odmalowany, bejcowany i zawoskowany.




.....i kilka kartek...



















......no może kilkanaście...hehe...nie sądziłam, że mam takie tutaj zaległości!!!  
 Muszę coś z tym zrobić ;))))
Pozdrawiam !!! 
Bardzo serdecznie !!!!