.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 9 kwietnia 2017

Dzień dobry ;)

Kwiecień , plecień....
Coś w tym jest .

                                               (Foto z internetu.)



Ja jestem już trochę w maju...i to chcę Wam dzisiaj pokazać, kilka kartek i zaproszenia komunijne.
I jak powstały "serwetki " ala  BIG SHOT  :)  Haha . Tak! Można zrobić je bez maszynki ;)
A zatem ..
Z papieru ozdobnego , takiego A4 dostępnego w każdym papierniczym wycięłam ozdobnymi nożyczkami  kółka , większe białe i mniejsze błękitne.


                                     


Następnie wybrałam mały wzór dziurkacza ( koniczynkę w moim przypadku ) i wokół gotowej serwetki dziurkowałam mniej więcej w tych samych odstępach .
Proste i ładne prawda?







       Pozdrawiam i życzę DUUŻO słoneczka!  Magda




PS. A z Okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam spokoju
         w gronie rodziny i przyjaciół.
   

A to mój królik ;)
(Ramka , kawałek siatki i grafika)


niedziela, 20 kwietnia 2014

Wielkanoc

                 Z okazji Świąt Wielkanocnych 
      życzę Wam kochani- dni
       pełnych wiary , nadziei i miłości.
      Radosnego wiosennego nastroju
     serdecznych spotkań w gronie rodziny

      i wśród przyjaciół
        oraz wesołego Alleluja !!!


      
 Trzymajcie się cieplutko :)))

wtorek, 8 kwietnia 2014

jeszcze jajca :) i migawki z mojego M

Cześć kochani,
na specjalne zamówienie zrobiłam kolejne drewniane jajca w zamówionym kolorze :) 





i w brązach :)



A , że było pięknie i słonecznie zrobiłam jeszcze kilka fotek w moim domu :)



 
 


 

 

 

 


 

 


Pozdrawiam nie rozpisałam się , ale ostatnio nie mam weny twórczej w pisaniu heh...
Buziaki!!! 

poniedziałek, 31 marca 2014

Świątecznie jajecznie :)

Witajcie !!!
Już dziś ostatni dzień marca, mamy piękną wiosnę, a czas tak szybko leci.... i mam go ostatnio za mało...ale daję rade i nawet Święta już widać w moim domu za sprawą gęsich wydmuszek :)  

Szczerze to nie przepadam za zdobieniem wydmuszek i nie wychodzi mi to tak jak bym chciała, ale pokusiłam się o zrobienie kilka :)



 





 












        Nie może zabraknąć też świątecznych kartek :)


 
 
Przy okazji powstała kartka na rocznicę ślubu :) połączoną 
z urodzinami :) 
   Dziękuję Wam , że jesteście tu ze mną i za wszystkie przemiłe 
       komentarze ! Duża buźka dla Was !!!!!

                             Magda :)