.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą butelkowo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą butelkowo. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 4 lutego 2014

Wszystkiego po trosze...

Witajcie,
Dzisiaj u mnie mały misz-masz, bo "Wszystkiego po trosze.." jak napisałam w tytule, a to przez to, że ostatnie dni ozdabiam bardzo rożne rzeczy....szafeczki, szafki na klucze, słoiki, świece, pudełka...ech co kto chce..
Więc na początek świeca i słoiki :)



Pamiętacie moje koty , które pokazywałam w surowym stanie ?
doczekały się metamorfozy :)
A jeden z nich pojedzie do Macieja na cele charytatywne.
 




Tyle wydarzyło się w zeszłym tygodniu choć nie tylko...,a dziś już kolejne prace ozdabiam i choć humor
u mnie nie najlepszy....to praca wre :))) ..ale jutro znów zaświeci 
słońce ...i będzie lepiej :)
Pa!

środa, 13 listopada 2013

Ozdoby choinkowe cz. II

Na początku chcę powitać moich nowych obserwatorów i komentatorów ...:) Witajcie cieszę się, że jesteście :) Oczywiście wszystkich stałych bywalców też witam :)
Dziś ozdób część druga :
 Jak widzicie nutkowe serduszka są już skończone, dodałam do nich srebrne dodatki i jest tak jak chciałam ...teraz będą błyszczeć na choince!
A co powiecie na woskowane? Jak wiecie nie może ich zabraknąć w mojej kolekcji heh Złote dodatki dodają blasku więc będą równie pięknie wyglądać na choince :)

...i z koroneczką :)

Zrobiłam też świeczniki ze szkiełek po świeczkach, nic nie może się zmarnować ! ...szkoda , że nie są moje ...
 A do kompletu butelkę :)

Mam nadzieję, że podobają Wam się moje kolejne propozycje świąteczne...i nie są to ostatnie :))))
Buziaki !!!

środa, 30 października 2013

Podkładka i wieszak

Czekając na moje zamówienie coś tam sobie dłubię w decu, to co jeszcze mam do zrobienia, a co nie było pilne :) Tym sposobem swój chromowany stojak na kubki zamieniałam na stary drewniany nieco odmieniony :)

Zrobiłam jeszcze podkładkę na której stoi karafka z wodą:) 

 Przykleiłam serwetkę w różyczki i postarzyłam przez "kropkowanie" co nie zawsze wychodzi tak jak należy, za to wszystko obok zdecydowanie ma kropki :) 

Podglądam bardzo chętnie blog przetarlosie.blogspot.com i choć daleko mi do takiego postarzania to próbuję ..:)
Strasznie mnie się podoba postarzanie na tym blogu POLECAM !
A tak przy okazji powstała jeszcze jedna butelka z kotem..., a co tam :)

 ...tym razem ozdobiona z dwóch stron :) 
 

czwartek, 24 października 2013

Białe szaleństwo i czarny kot :)

Witajcie!
Ostatnio siedzę i siedzę w kuchni i nie tylko przy decu, ale też przy plackach.W sobotę 2 placki, we wtorek 1, ale dwa razy zaszalałam na biało, a mianowicie RAFAELLO !!! Poprosiły mnie siostra i mama więc nie mogłam im odmówić :) Uwielbiam kokosy więc podzielę się z Wami moim przepisem ;)
 Robimy biszkopt mój przepis był już tutaj
Natomiast na krem kokosowy potrzebujemy:
0,5 l śmietanki kremówki 36% 
2 białe czekolady
2 śnieżki na mleko
3 paczki wiórków kokosowych
i to wsio...
Śmietanę na małym gazie grzejemy razem z połamaną czekoladą potem musimy dobrze wystudzić Ja wstawiam jeszcze na trochę do lodówki. Następnie już schłodzone ubijamy z dwiema śnieżkami, 


teraz już tylko wsypujemy wiórki, ale troszkę zostawiamy do posypania na wierzch. Wsypane wiórki już tylko mieszamy z kremem NIE UBIJAMY !!!

 Wykładamy na biszkopt ;) i posypujemy resztą wiórków.
I gotowe! 
Czas na czarnego kota !
To butelki powstały po prostu :)




 Ostatecznie ta butelka wygląda tyci, tyci inaczej otóż na dole zmieniłam wstążkę na granatową w kropeczki :)
Koty, kocurki, kociaki...:)

Tyle dziś u mnie miauuu.... 
Buziole!

środa, 25 września 2013

Zamówienie i wyróżnienie :)

Witajcie,
Moja koleżanka Natalia :) poprosiła mnie o osłonki dla swoich wrzosów, a ja dużo nie kombinowałam tylko zrobiłam podobnie jak u siebie z koronką i sznurkiem lnianym...zobaczcie

Oczywiście na osłonkach się nie skończyło, ale szklane słoiki z Ikei mają podobne "ubranie".

 Niestety troszkę światło się odbija, ale innych fotek już nie zrobię, bo słoiki stoją już u Natalii. 

Natomiast wracając do wyróżnienia to dostałam je od Joli z bloga szydelkowamama.blogspot.com , a jest to nagroda za dobrze wykonaną pracę. :)
Jolu, a tu odpowiedzi na pytania:
1.Mam wiele ulubionych potraw ...:)
2. "Intruz" S.Meyer!
3.Pewnie bym poszła na Policję....
4.Teraz samochód, ale latem zdecydowanie rower.
5."List w butelce" (na podstawie książki N.Sparksa)
6.hmm...nie wiem może Kevin Costner
7.Ostatnio biały, czarny choć to podobno nie barwy :)
8.Urodzone do połowy roku czemu nie, natomiast moja siostrzenica jest z końca grudnia i to bez sens zupełny własnie chodzi do zerówki, a nie do pierwszej klasy :)
9.Jedno i drugie choć obdarowywanie jest przyjemniejsze :)
10.Ostatnio srebrną i bardzo prostą.
11.Chyba lenistwo! heh, a tak szczerze lubię Nordic Walking.
To tak by wyglądało :)
Ciężko jest mi nominować znów blogi, ale spróbuję:
To było gorsze niż te odpowiedzi, natomiast nie będę wymyślać nowych pytań tylko podam Wam te same, które otrzymałam od Joli, a jeśli nie macie ochoty na odpowiadanie i przesyłanie dalej tego wyróżnienia to PRZYJMIJCIE JE i już.
Pytania:
1. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

2. Książka, do której lubisz powracać.
3. Jeśli byś znalazła 1 milion złotych, co byś zrobiła?
4. Samochód, czy rower?
5. Ulubiony film.
6. Z jakim znanym aktorem, chciałabyś zjeść kolację?
7. Ulubiony kolor.
8. Co myślisz o posyłaniu 6-latków do szkoły?
9. Wolisz dawać, czy dostawać prezenty?
10. Nosisz biżuterię, jeśli tak, to jaką?
11. Czy uprawiasz jakiś sport?
 Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!!!

czwartek, 8 sierpnia 2013

Moje DIY czyli latarenki

W końcu zabrałam się za moje latarenki, a inspiracją były wiszące świeczniki z TwojeDIY u Kasi http://twojediy.blogspot.com/2013/07/wiszace-swieczniki.html 
         Na początek przygotowałam słoiczki po kawie, trochę kamyków, muszelek i sznurek lniany oraz chęci :)
Niestety zagalopowałam się i nie zrobiłam krok po kroku, ale zobaczycie, że wcale nie są skomplikowane :)


Zrobiłam dwa różne i od razu powiesiłam na swoim balkonie czekając na wieczór.....
 


I jak Wam się podobają, bo mnie bardzo chyba zrobię jeszcze ze dwa :)
Pozdrowionka!!!!