.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ulubione. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ulubione. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 9 maja 2017

Komunii czas...

Witajcie w tym zimowym maju....rany! Tego nie da się już komentować ...
Wiosno... gdzieś TY???????!!!!!
ale cóż...
Jak maj
To czas Komunii i pokaże Wam kilka moich prac :)










Do usłyszenia ! 
Magda

niedziela, 5 lutego 2017

Jeszcze LUTY...

Tak.. jeszcze Luty i będzie już z górki do wiosny !!!!
Tęsknicie za nią ? Bo ja Bardzo !!! Na myśl, że znowu mają być mrozy, chętnie bym się teleportowała na jakąś ciepłą wyspę ! :)
Więc..wrócę myślami do lata :) i pokaże Wam skrzyneczki zrobione w moim ulubionym warsztacie ... czyli pod gołym niebem !



Aktualnie pracuję nad skrzynią na telegramy ślubne , a kilka dni temu powstały serduszka i skrzyneczka na przydasie ;)




Dużo słońca kochani życzę!
Magda ;)

środa, 4 stycznia 2017

Jestem...

A WY ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Postanowiłam trochę odświeżyć mój Blog i choć raz w miesiącu tu bywać. Nadal chętnie zaglądam do Was i odkryłam wiele nowych i wspaniałych blogów.
Bardzo zdolnych kobiet!!!
Co się wydarzyło w tym czasie kiedy mnie tu nie było ...?
Prowadzę Instagram pod tą samą nazwą.
Nadal jestem na FB.
Troszkę schudłam.
Postarzałam się ( w dowodzie oczywiście ) ha ha ha ha
Nadal robię to co lubię....
O wielu sprawach musiałabym napisać....nie będę Was zanudzać
zatem:
Przedstawię Wam w foto-skrócie ...

















                                                  
                                                                  





W dużym skrócie taki MISZ-MASZ wyszedł :)
Witajcie w Nowym Roku!
Życzę Wam Spełnienia marzeń!!!
Magda

czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy Rok

Witajcie 1-go stycznia 2015 roku !!!
Pragnę Wam złożyć Najlepsze życzenia
zdrowia, uśmiechu, spełnienia najskrytszych marzeń !!!
Życzę wielu ciekawych pomysłów i jeszcze ciekawszych 
wpisów ...czekam na nie  :)

foto znalezione w necie

Dziękuję również za to , że jesteście, zaglądacie i komentujecie...dzięki wielkie !!!

Choć ostatnio mnie tu nie było, a złożyło się na to 
kilka spraw: dużo pracy w pracy :) heh dużo 
pracy w domu , problemy ze zdrowiem ...
to wszystko spowodowało, że grudzień minął bardzo,
bardzo szybko. Nie zdążyłam nawet ze Świątecznym
wpisem..:) Dziękuję jeszcze raz za ten rok!!!
I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Magda 


środa, 25 września 2013

Zamówienie i wyróżnienie :)

Witajcie,
Moja koleżanka Natalia :) poprosiła mnie o osłonki dla swoich wrzosów, a ja dużo nie kombinowałam tylko zrobiłam podobnie jak u siebie z koronką i sznurkiem lnianym...zobaczcie

Oczywiście na osłonkach się nie skończyło, ale szklane słoiki z Ikei mają podobne "ubranie".

 Niestety troszkę światło się odbija, ale innych fotek już nie zrobię, bo słoiki stoją już u Natalii. 

Natomiast wracając do wyróżnienia to dostałam je od Joli z bloga szydelkowamama.blogspot.com , a jest to nagroda za dobrze wykonaną pracę. :)
Jolu, a tu odpowiedzi na pytania:
1.Mam wiele ulubionych potraw ...:)
2. "Intruz" S.Meyer!
3.Pewnie bym poszła na Policję....
4.Teraz samochód, ale latem zdecydowanie rower.
5."List w butelce" (na podstawie książki N.Sparksa)
6.hmm...nie wiem może Kevin Costner
7.Ostatnio biały, czarny choć to podobno nie barwy :)
8.Urodzone do połowy roku czemu nie, natomiast moja siostrzenica jest z końca grudnia i to bez sens zupełny własnie chodzi do zerówki, a nie do pierwszej klasy :)
9.Jedno i drugie choć obdarowywanie jest przyjemniejsze :)
10.Ostatnio srebrną i bardzo prostą.
11.Chyba lenistwo! heh, a tak szczerze lubię Nordic Walking.
To tak by wyglądało :)
Ciężko jest mi nominować znów blogi, ale spróbuję:
To było gorsze niż te odpowiedzi, natomiast nie będę wymyślać nowych pytań tylko podam Wam te same, które otrzymałam od Joli, a jeśli nie macie ochoty na odpowiadanie i przesyłanie dalej tego wyróżnienia to PRZYJMIJCIE JE i już.
Pytania:
1. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

2. Książka, do której lubisz powracać.
3. Jeśli byś znalazła 1 milion złotych, co byś zrobiła?
4. Samochód, czy rower?
5. Ulubiony film.
6. Z jakim znanym aktorem, chciałabyś zjeść kolację?
7. Ulubiony kolor.
8. Co myślisz o posyłaniu 6-latków do szkoły?
9. Wolisz dawać, czy dostawać prezenty?
10. Nosisz biżuterię, jeśli tak, to jaką?
11. Czy uprawiasz jakiś sport?
 Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!!!

niedziela, 21 lipca 2013

Pozdrowienia z wakacji :)

                                                    Witajcie!
Po krótkiej nieobecności pozdrawiam wszystkich odwiedzających moją stronkę! Przegapiłam równe 2000 wyświetleń, bo jest trochę więcej i bardzo mnie to cieszy :)
Wakacje miałam spędzić w moich kochanych górach, ale złożyło się tak, że wylądowałam nad morzem, a konkretnie w Łebie.
Nie pierwszy raz tam byłam, ale akurat to miejsce bardzo lubimy i jeśli nie byliście w tych okolicach pokrótce napiszę i pokażę co warto tam zobaczyć. 
           Sama Łeba nie jest duża i dlatego przypadła nam do gustu, ale urocze miasteczko, a ludzi...cóż w tym okresie wszędzie jest dużo.  Chyba największą atrakcją są wydmy oddalone o jakieś 8 km od Łeby(3 km do Rąbki i 5,5 przez Słowiński Park Narodowy). Warto je zobaczyć i tam być, wrażenia niesamowite....
                              popatrzcie....

 mój Kacper...

Kolejną atrakcją jest zabytkowa latarnia STILO w Nowęcinie też niedaleko Łeby:
 Te zdjęcia latarni akurat nie są moje...
Jadąc z Łeby można także zahaczyć o Szymbark i zobaczyć dom do góry nogami - kto nie był Gorąco Polecam super wrażenie!!!
Samo przebywanie nad morzem sprawia, że relaksujemy się widokiem i szumem fal ...
I choć nie zawsze pogoda nas rozpieszcza to morze ma swój urok w każdą pogodę  
 na fotkach ja..

Nam pogoda dopisała 3 dni plażowania i 3 dni zwiedzania więc w sam raz bo ile można leżeć i smażyć się :)
To tyle z mojego podróżnika heh...
Tymczasem zabieram się do pracy bo zamówień trochę się zebrało, a klient czeka . Myślę, że uda mi się je jakoś ogarnąć.
Pozdrawiam i zapraszam wkrótce !!!