.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą candy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą candy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 czerwca 2014

O ważce słów kilka...i wyniki Candy :)

Witam serdecznie :)
Zaraz na początku BARDZO DZIĘKUJĘ !!! za wszystkie miłe komentarze na moim blogu oraz za liczny udział w zabawie "CANDY" !!!!
Zanim jednak wyniki to przedstawię Wam ważkę :) piękną serwetkę z ważką , którą wykorzystałam do zrobienia obrazka i skrzyneczki na "przydasie" .
     Obrazek z ważką - całą 1/4 serwetki przykleiłam metodą
na żelazko , bo tak zwykle postępuję z większymi elementami.
    Całość pokryta kilka razy lakierem Domalux :) 

     Skrzyneczka - serwetka również przyklejona metodą na żelazko natomiast góra została pokryta "spękaczem" dwuskładnikowym dość grubo dla uzyskania większych spękań.
 Dół skrzyneczki pomalowałam farbami przygotowanymi w tych samych odcieniach jak na serwetce i lekko przetarłam papierem ściernym - efekt spodobał mi się bardzo :) 
      Spękania wypełniłam patyną, a nadmiar dobrze wytarłam.

    Dodałam koronkę , wstążeczkę i gotowe :)



A teraz jak już wspomniałam CANDY- WYNIKI !!!
W roli "sierotki" losującej
mój syn Kacper :)


Tak więc pierwsze Candy za nami :)
Wygrywa Trojanda z bloga trojandowo.blogspot.com
GRATULUJĘ !!!
Pozdrawiam !!! 

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Candy ...moje pierwsze :)

Witajcie moi drodzy !!!
Właśnie dziś ogłaszam moje pierwsze CANDY !!!
Z racji tego , że w kwietniu minął rok odkąd prowadzę moje " życie blogowe" postanowiłam w końcu zorganizować moje pierwsze Candy ! 
Zawsze coś wyskoczy i ciężko się zorganizować... natomiast dziś spięłam się , pokończyłam moje prace i jestem !

Mam nadzieję, że wytrwam tu jak najdłużej... :) W końcu to dzięki Wam tu jestem !!!! Dziękuję za wszystkie komentarze to one dodają mi skrzydeł!!! 


...a więc:
Każdy kto chce wziąć udział w zabawie trwającej od 02.06-30.06.
powinien:

 1. umieścić banerek powyższy na swoim blogu (chyba, że nie masz bloga)

 2.pozostawić komentarz pod postem , osoby nie posiadające bloga     proszę o adres e-mail 

 3.miło jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i dołączysz do grona  obserwatorów lub polubisz mój Funpage na FB 


A teraz najważniejsze nagroda:
    Oczywiście wszystkie przedmioty wykonane są przeze mnie :)
        Tabliczka z napisem " HOME" będzie pasować w każdym 
             domu :)



 serducho, które wykonałam jakiś czas temu .. :)

 ...oraz kartka z podziękowaniami za udział w zabawie :)
                     Zapraszam bardzo serdecznie !!!!