Jak widzicie u mnie same nudy....lustro po raz trzeci :) ,ale każde jest inne i każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie :)
Tym razem zrobiłam je w prezencie na 18-ste urodziny do tego również powstała kartka :)
Zaszalałam z turkusem :)
Tym sposobem mamy już trzy zrobione lustra :)...
Następnym razem wspomnę o Nominacji , którą dostałam bo nie zapomniałam Agaciol! :) i o wymiance czekoladowej , również nie zapomniałam dziewczęta :)))
Pozdrawiam wiosennie aczkolwiek w lutym :) !!!