.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lustra. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lustra. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 25 lutego 2014

Nic nowego :)...czyli lustro

Witajcie!
Jak widzicie u mnie same nudy....lustro po raz trzeci :) ,ale każde jest inne i każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie :)
Tym razem zrobiłam je w prezencie na 18-ste urodziny do tego również powstała kartka :)



                   Zaszalałam z turkusem :)










 Tym sposobem mamy już trzy zrobione lustra :)...
                                                                   


                 ...a zostało jeszcze jedno!!!
           Następnym razem wspomnę o Nominacji , którą dostałam bo nie zapomniałam Agaciol! :) i o    wymiance czekoladowej , również nie zapomniałam dziewczęta :)))
  Pozdrawiam wiosennie aczkolwiek w lutym :) !!!

czwartek, 20 lutego 2014

...z transferem

Cześć!!
Jak Wam mija tydzień? Bo mnie bardzo szybko..aż za szybko..
Ledwie się zaczął, a tu już jutro piątek...ale nie próżnuję !
  Powstało kolejne lustro , a to za sprawą Iwonki, której 
   Serdecznie Dziękuję!!!   Polecam https://www.facebook.com/iwonainaczej
Pamiętacie ostatnie z czerwonymi przetarciami? tutaj

Tym razem w bieli i z transferem :) w stylu shabby chic :)












Jeszcze mam takie dwa do ozdobienia, a co tam pochwalę się..heh
Drugie już się maluje, a trzecie..
zobaczymy jeszcze nie mam pomysłu na nie.
Pozdrawiam!