.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą z papieru. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą z papieru. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 9 maja 2017

Komunii czas...

Witajcie w tym zimowym maju....rany! Tego nie da się już komentować ...
Wiosno... gdzieś TY???????!!!!!
ale cóż...
Jak maj
To czas Komunii i pokaże Wam kilka moich prac :)










Do usłyszenia ! 
Magda

niedziela, 9 kwietnia 2017

Dzień dobry ;)

Kwiecień , plecień....
Coś w tym jest .

                                               (Foto z internetu.)



Ja jestem już trochę w maju...i to chcę Wam dzisiaj pokazać, kilka kartek i zaproszenia komunijne.
I jak powstały "serwetki " ala  BIG SHOT  :)  Haha . Tak! Można zrobić je bez maszynki ;)
A zatem ..
Z papieru ozdobnego , takiego A4 dostępnego w każdym papierniczym wycięłam ozdobnymi nożyczkami  kółka , większe białe i mniejsze błękitne.


                                     


Następnie wybrałam mały wzór dziurkacza ( koniczynkę w moim przypadku ) i wokół gotowej serwetki dziurkowałam mniej więcej w tych samych odstępach .
Proste i ładne prawda?







       Pozdrawiam i życzę DUUŻO słoneczka!  Magda




PS. A z Okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam spokoju
         w gronie rodziny i przyjaciół.
   

A to mój królik ;)
(Ramka , kawałek siatki i grafika)


wtorek, 21 kwietnia 2015

Karteczki

Witam 
Dziś króciutko KARTKI
Dwie okazje
Dwie zupełnie różne
Zapraszam na foto:







Pozdrawiam!!!
Magda :)

czwartek, 25 września 2014

Kartki

Hejka :)
Dziękuję Wam za komentarze pod ostatnim postem :))))) to bardzo miłe i bardzo budujące co piszecie ...daje pozytywnego kopa heh
Dziś kartki na różne okazje, pewnie już o tym pisałam skąd się wzięło moje kartkowanie, ale chętnie powtórzę : zaraziła mnie Aga z Różanej Ławeczki zajrzyjcie do niej koniecznie. Zdolna z niej bestia :))) i to bardzo !!! 
A wracając do tematu kartek to strasznie to polubiłam te wszystkie papiery , dodatki ...ech cudowności są 
dostępne na rynku :)





     




Trzymajcie się cieplutko w te długie , jesienne wieczory....
czytajcie swoje ulubione książki...
słuchajcie ulubionej muzyki..
i zaglądajcie tu czasem :) Będzie mi bardzo miło ! 
Buziaki ! 



poniedziałek, 31 marca 2014

Świątecznie jajecznie :)

Witajcie !!!
Już dziś ostatni dzień marca, mamy piękną wiosnę, a czas tak szybko leci.... i mam go ostatnio za mało...ale daję rade i nawet Święta już widać w moim domu za sprawą gęsich wydmuszek :)  

Szczerze to nie przepadam za zdobieniem wydmuszek i nie wychodzi mi to tak jak bym chciała, ale pokusiłam się o zrobienie kilka :)



 





 












        Nie może zabraknąć też świątecznych kartek :)


 
 
Przy okazji powstała kartka na rocznicę ślubu :) połączoną 
z urodzinami :) 
   Dziękuję Wam , że jesteście tu ze mną i za wszystkie przemiłe 
       komentarze ! Duża buźka dla Was !!!!!

                             Magda :)