.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą inne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą inne. Pokaż wszystkie posty

środa, 8 marca 2017

8 marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów" Pierre de Brantome

     I tego się trzymajmy! Jesteśmy ważne! Najważniejsze!



A ja mam dla Was serca zdobione transferem, serwetką i reliefem. 




 Życzę Wam przyjemności każdego dnia , ale dzisiaj czujcie się wyjątkowe :) 
                Pozdrawiam! Magda :)

środa, 4 stycznia 2017

Jestem...

A WY ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Postanowiłam trochę odświeżyć mój Blog i choć raz w miesiącu tu bywać. Nadal chętnie zaglądam do Was i odkryłam wiele nowych i wspaniałych blogów.
Bardzo zdolnych kobiet!!!
Co się wydarzyło w tym czasie kiedy mnie tu nie było ...?
Prowadzę Instagram pod tą samą nazwą.
Nadal jestem na FB.
Troszkę schudłam.
Postarzałam się ( w dowodzie oczywiście ) ha ha ha ha
Nadal robię to co lubię....
O wielu sprawach musiałabym napisać....nie będę Was zanudzać
zatem:
Przedstawię Wam w foto-skrócie ...

















                                                  
                                                                  





W dużym skrócie taki MISZ-MASZ wyszedł :)
Witajcie w Nowym Roku!
Życzę Wam Spełnienia marzeń!!!
Magda

czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy Rok

Witajcie 1-go stycznia 2015 roku !!!
Pragnę Wam złożyć Najlepsze życzenia
zdrowia, uśmiechu, spełnienia najskrytszych marzeń !!!
Życzę wielu ciekawych pomysłów i jeszcze ciekawszych 
wpisów ...czekam na nie  :)

foto znalezione w necie

Dziękuję również za to , że jesteście, zaglądacie i komentujecie...dzięki wielkie !!!

Choć ostatnio mnie tu nie było, a złożyło się na to 
kilka spraw: dużo pracy w pracy :) heh dużo 
pracy w domu , problemy ze zdrowiem ...
to wszystko spowodowało, że grudzień minął bardzo,
bardzo szybko. Nie zdążyłam nawet ze Świątecznym
wpisem..:) Dziękuję jeszcze raz za ten rok!!!
I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Magda 


wtorek, 31 grudnia 2013

Nowy Rok

Dziś ostatni dzień roku 2013, a jaki był ? Cóż ...krótki  :) A w tym Nowym roku życzę Wam wszystkim Wszystkiego co Najlepsze !!! Spełnienia marzeń, wielu świetnych pomysłów i ich realizacji :) 
Bawcie się dobrze !!!
.....a co z postanowieniami noworocznymi? macie jakieś?
   Tak żartobliwie heh :
              Bądźcie sobą !!!


piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajki :)

Jesteście ? Hej!
Mam nadzieję, że Ksawery u Was nie narozrabiał zbytnio? U nas wieje strasznie do tego śnieg i może mało spotykane w grudniu, ale burza dosłownie śnieżna burza !!! Najważniejsze, że jest prąd choć przez dwie chwilę go nie było :(   No , a przez okno w kuchni to niewiele u mnie widać ..heh



Wracając do tematu czyli Mikołajek to mój starszy syn nosi to imię więc zawsze podwójne święto obchodzi.
Z tej okazji specjalnie dla niego kubusiowe ciasto upiekłam :) 
Oczywiście dla młodszego Kacpra też heh przecież mikołajki obchodzimy wszyscy!!!
Tradycyjnie upominki w postaci słodyczy też były, a ja zamiast słodyczy wolę jednak coś innego....
Ot to własnie kupiłam :))))
Zobaczyłam też piękne szklane świeczniki ubrane w "sweterki ocieplacze" , ale wszystkiego nie można mieć,
więc zrobiłam je sama. Jeden siostra jest dla Ciebie :)))
na Mikołaja !!!


Podobają się Wam  ? Bo mnie bardzo od razu cieplej heh :)
Pozdrawiam i życzę słodkich Mikołajek :)))

czwartek, 12 września 2013

Piątek Trzynastego !!!



13-go w piątek 2013 r 
Wierzycie w przesądy?
Ja osobiście nie przywiązuje do tego uwagi, natomiast na samą datę 13-go w piątek uśmiecham się, bo co może się ciekawszego wydarzyć jeśli urodziło się dziecko właśnie 13-go heh (tyle, że w sobotę) Od tego dnia zawsze powtarzam, że to szczęśliwy dzień!!!
Natomiast mój mąż wierzy w czarnego kota :)  wyobraźcie sobie, że gdy drogę przebiegnie nam czarny kot, Piotr ani ruszy się z miejsca! heh...Czeka, aż nadjedzie inny samochód lub zawraca i szuka innej drogi......co Wy na to...

Ciekawiło mnie skąd się wziął przesądny 13-sty piątek i zajrzałam tu i ówdzie. Wiele krajów ma w swoim kalendarzu przesadny dzień np.w Grecji, Rumunii i Hiszpanii przesądny jest wtorek 13-go, a we Włoszech piątek 17-go. A wszystko zaczęło się podobno  13-go. X. 1307 r gdy aresztowano Templariuszy kłamliwie oskarżonych m in. o herezję i sodomię, a w rzeczywistości król Francji Filip IV chciał się ich pozbyć.
Są jeszcze inne historie związane z tą datą, ale przekonanie do pechowości pojawiło się na początku XX wieku. Poza tym czy wiecie, że: 13 pt. może przypaść co najmniej 1 raz w roku i 3 razy maksymalnie! I nie jest możliwe, aby w ciągu całego roku ani jeden piątek nie przypadł trzynastego dnia miesiąca.

To tyle ciekawostek! Trzymajcie się cieplutko i napiszcie co wam się dziwnego przydarzyło tego 13-go !!!  :)))  Pozdrawiam !

czwartek, 8 sierpnia 2013

Moje DIY czyli latarenki

W końcu zabrałam się za moje latarenki, a inspiracją były wiszące świeczniki z TwojeDIY u Kasi http://twojediy.blogspot.com/2013/07/wiszace-swieczniki.html 
         Na początek przygotowałam słoiczki po kawie, trochę kamyków, muszelek i sznurek lniany oraz chęci :)
Niestety zagalopowałam się i nie zrobiłam krok po kroku, ale zobaczycie, że wcale nie są skomplikowane :)


Zrobiłam dwa różne i od razu powiesiłam na swoim balkonie czekając na wieczór.....
 


I jak Wam się podobają, bo mnie bardzo chyba zrobię jeszcze ze dwa :)
Pozdrowionka!!!!