Czas leci zbyt szybko :)
....ale jestem i będę ...spokojnie , bo docierają do mnie pytania "gdzie się podziałam ?" :) "gdzie moja wena?" :)
Tak bywa, że są rzeczy ważne i ważniejsze! Natomiast nie porzuciłam mojej pasji ....tylko ją trochę zaniedbałam , a do Was zaglądam bardzo chętnie :))) I cieszę się, że nadal ze mną jesteście!
...ale dość już , teraz konkrety !
Ramka z gipsowymi serduszkami ( a zrobiłam je sama :) ) i serducha w decu.
Chciałam uzyskać efekt kamionki w odcieniach szarości i bieli. Właścicielka zadowolona więc chyba się udało :)
Może to być propozycja na Walentynki :)
Dziękuję za wszystkie komentarze i nowych obserwatorów !!!! ...za tych co już są też oczywiście dziękuję ! :*
Pozdrawiam ! buziaki !











