.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramy i rameczki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramy i rameczki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 1 lutego 2015

1 luty...

Mam nadzieję, że kolejnego posta nie napiszę dopiero 1-go marca , bo ostatni był 1-go stycznia !!!
Czas leci zbyt szybko :)
....ale jestem i będę ...spokojnie , bo docierają do mnie pytania "gdzie się podziałam ?" :) "gdzie moja wena?" :)
Tak bywa, że są rzeczy ważne i ważniejsze!  Natomiast nie porzuciłam mojej pasji ....tylko ją trochę zaniedbałam , a do Was zaglądam bardzo chętnie :))) I cieszę się, że nadal ze mną jesteście!

...ale dość już , teraz konkrety !
Ramka z gipsowymi serduszkami ( a zrobiłam je sama :) ) i serducha w decu.


Chciałam uzyskać efekt kamionki w odcieniach szarości i bieli. Właścicielka zadowolona więc chyba się udało :)


Może to być propozycja na Walentynki :)



Te serduszka zrobiłam trochę wcześniej , ale na blogu ich nie pokazywałam .
 Dziękuję za wszystkie komentarze i nowych obserwatorów !!!! ...za tych co już są też oczywiście dziękuję ! :*
               Pozdrawiam ! buziaki !

środa, 14 maja 2014

Rama

Hej! 
Jak Wam mija pierwsza połowa Maja ? Choć pogoda nie rozpieszcza to mam nadzieję, że uśmiechy na twarzach goszczą :)
Pokażę dziś ramę , którą zamówiła pewna pani i jest to dość sporych rozmiarów ... Ów ramę zamówiłam oczywiście u Iwonki ze Świata drewienek - na facebooku :) Polecam !!! 



Rama z wzorem różanym z delikatnie patynowanymi brzegami :)
Wzór wybrany przez klientkę , bo wcześniej 
właśnie z tym wzorem zrobiłam dla niej anioła :)
Mojej klientce życzę miłego użytkowania, a wam miłego podglądania :) Pozdrawiam !!!!
Magda :)