.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anioły. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anioły. Pokaż wszystkie posty

środa, 4 stycznia 2017

Jestem...

A WY ? Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Postanowiłam trochę odświeżyć mój Blog i choć raz w miesiącu tu bywać. Nadal chętnie zaglądam do Was i odkryłam wiele nowych i wspaniałych blogów.
Bardzo zdolnych kobiet!!!
Co się wydarzyło w tym czasie kiedy mnie tu nie było ...?
Prowadzę Instagram pod tą samą nazwą.
Nadal jestem na FB.
Troszkę schudłam.
Postarzałam się ( w dowodzie oczywiście ) ha ha ha ha
Nadal robię to co lubię....
O wielu sprawach musiałabym napisać....nie będę Was zanudzać
zatem:
Przedstawię Wam w foto-skrócie ...

















                                                  
                                                                  





W dużym skrócie taki MISZ-MASZ wyszedł :)
Witajcie w Nowym Roku!
Życzę Wam Spełnienia marzeń!!!
Magda

wtorek, 11 listopada 2014

Podpatrzone....

Witajcie,
Nie będę narzekać dziś na brak czasu , bo to już wiecie :) takie czasy... 
pokażę Wam co podpatrzyłam jakiś czas temu w jednej z kwiaciarni w naszym miasteczku u Gosi , którą pozdrawiam ...  bo pewnie od razu się domyśli gdy zobaczy co zrobiłam :)))



Jak Wam się podobają moje serduszkowe zawieszki ??? Bo mnie bardzo przypadły do gustu i myślę, że mogą być również ozdobą na Święta Bożego Narodzenia ... 
 Ściskam i uciekam przed Nami przedświąteczne szaleństwo i nie mówię tu o zakupach , a o ozdobach, które stworzymy :) ...
....a dzieje się już na blogach dzieje..
Podpatruję gdy tylko mam czas!
Buziaki !!!!

Dziękuję za Wasze komentarze !!!

piątek, 19 września 2014

Transferowe Tabliczki

 Pokażę Wam dziś Tabliczki ostatnio bardzo popularne :) z różnymi sentencjami o życiu, miłości czy też bardziej żartobliwe ..jak kto woli :) 








 I w dużym skrócie podsumowanie lata ....

Pozdrawiam !!! Magda :)

wtorek, 24 czerwca 2014

w stylu shabby....

Cześć !
Dziś króciutko z przetarciami w stylu "shabby" , a mianowicie 
trzeci słoń z własnym aniołem stróżem :)





    Pozdrawiam serdecznie i pamiętajcie to ostatnie dni zabawy 
                       CANDY !!! 
http://rozefiolkiianiolki.blogspot.com/2014/06/candy-moje-pierwsze.html

środa, 2 kwietnia 2014

To co lubię !

To co lubię czyli drewno i trochę bejcy , a do tego ewentualnie transfer i sznurek :) Proste i piękne !!!
    Ozdabiając anioły ze sklejki wpadłam na pomysł wycięcia 
aniołów z deski też takich dużych , ale w jednym kawałku , no poza głową. I tak powstały dwa moim zdaniem piękne ANIOŁY !!!






Ten wyżej jest tylko zawoskowany, a ten niżej malowany, woskowany i trochę złocony . :)


Bardzo lubię tego tego typu zdobienia , wosk nadaje drewnu pięknego koloru, a słoje są bardziej widoczne..
dla przypomnienia moje LOVE 
Jak więc nie kochać się w takich aniołach :)
Dodam jeszcze jak już tyle o kochaniu dwa serducha
również w barwach natury z transferem :)




To serducho też bardzo Wam się podobało :)
Pozdrawiam Was serdecznie kochani !!!
I polecam moje anioły :)
Magda :)