.

.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metalowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metalowe. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 lipca 2013

Lawendowo mi

                                  Witajcie!
Zgodnie z zapowiedzią ukończyłam lawendowe zamówienie, a mianowicie skrzyneczkę na "przydasie" w stylu shabby chic.







Dodam coś jeszcze lawendowy obrazek, kafelek:
 















i konewka, również z lawendą też zrobiona na zamówienie :)


Miłego upalnego dnia kochani !!!

piątek, 17 maja 2013

ciepło..coraz cieplej..

           Za oknem piękne słońce, majowe bzy, a i tak chęci do pracy nie brakuje :) Pracuję nad konkretną rzeczą, ale to wkrótce dziś chcę pokazać metalowe osłonki, które zrobiłam w "między czasie" 


 















A ten bukiecik dostałam od mojej siostrzenicy Hani, prawda, że uroczy?!  :)))).......z tym piórkiem...heh



Pozdrawiam cieplutko wszystkich zaglądających :))
Magda