Ileż się u Was dzieje! Wow ! Niestety u mnie ostatnio z czasem kiepsko , niestety praca pochłania sporo czasu i mam jej teraz mniej na pasję...ale takie czasy mamy niestety! Taki kraj!Pracować trzeba i to jak dłuugo... Jednak pasja jest pasją i nic tego nie zmieni ! I tak powstają u mnie ostatnio anioły , które uwielbiam ponad wszystko :)
Aniołów zmalowałam w sumie sześć sztuk , ale te niżej z różami były trzy identyczne na specjalne zamówienie.
Natomiast jednego dużego i dwa mniejsze po prostu nie uwieczniłam na zdjęciach , nie zdążyłam..
A ten podoba mnie się najbardziej :)
I skrzyneczka z aniołkami
Niewiele napisałam , ale fotek dużo Wam wrzuciłam , jak już wpadnę w rytm pracy będzie zdecydowanie lepiej!
Tymczasem pozdrawiam Was kochane czytelniczki i czytelnicy :)