.

.

czwartek, 13 marca 2014

Anielsko

Witajcie,
Ileż się u Was dzieje! Wow ! Niestety u mnie ostatnio z czasem kiepsko , niestety praca pochłania sporo czasu i mam jej teraz mniej na pasję...ale takie czasy mamy niestety! Taki kraj!Pracować trzeba i to jak dłuugo... Jednak pasja jest pasją i nic tego nie zmieni ! I tak powstają u mnie ostatnio anioły , które uwielbiam ponad wszystko :)




Aniołów zmalowałam w sumie sześć sztuk , ale te niżej z różami były trzy identyczne na specjalne zamówienie. 
Natomiast jednego dużego i dwa mniejsze po prostu nie uwieczniłam na zdjęciach , nie zdążyłam..




A ten podoba mnie się najbardziej :)





I skrzyneczka z aniołkami

Niewiele napisałam , ale fotek dużo Wam wrzuciłam , jak już wpadnę w rytm pracy będzie zdecydowanie lepiej!
Tymczasem pozdrawiam Was kochane czytelniczki i czytelnicy :)

poniedziałek, 3 marca 2014

Pudełko w trzech odsłonach

Witam !
I o samopoczucie pytam? Jak pierwszy marcowy weekend Wam minął? Pokażę Wam kilka zrobionych ostatnio przedmiotów różnych, różniastych...i zasypię Was zdjęciami!!!
Pudełeczko z dwuskładnikowym spękaczem bardzo czekoladowe i takie też było jego przeznaczenie, ponieważ pojechało na "wymiankę czekoladową" :)



Drugie postarzone,pochlapane z sową :)


"Wymianka czekoladowa", która pojechała do Anulki :)
 Natomiast ostatnie pudełko jest przetarte w moim ulubionym stylu :) i z transferem 
..obok deseczka, również z transferem :)








Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia!!!!
Magda :)

wtorek, 25 lutego 2014

Nic nowego :)...czyli lustro

Witajcie!
Jak widzicie u mnie same nudy....lustro po raz trzeci :) ,ale każde jest inne i każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie :)
Tym razem zrobiłam je w prezencie na 18-ste urodziny do tego również powstała kartka :)



                   Zaszalałam z turkusem :)










 Tym sposobem mamy już trzy zrobione lustra :)...
                                                                   


                 ...a zostało jeszcze jedno!!!
           Następnym razem wspomnę o Nominacji , którą dostałam bo nie zapomniałam Agaciol! :) i o    wymiance czekoladowej , również nie zapomniałam dziewczęta :)))
  Pozdrawiam wiosennie aczkolwiek w lutym :) !!!

czwartek, 20 lutego 2014

...z transferem

Cześć!!
Jak Wam mija tydzień? Bo mnie bardzo szybko..aż za szybko..
Ledwie się zaczął, a tu już jutro piątek...ale nie próżnuję !
  Powstało kolejne lustro , a to za sprawą Iwonki, której 
   Serdecznie Dziękuję!!!   Polecam https://www.facebook.com/iwonainaczej
Pamiętacie ostatnie z czerwonymi przetarciami? tutaj

Tym razem w bieli i z transferem :) w stylu shabby chic :)












Jeszcze mam takie dwa do ozdobienia, a co tam pochwalę się..heh
Drugie już się maluje, a trzecie..
zobaczymy jeszcze nie mam pomysłu na nie.
Pozdrawiam!