Z racji tego , że transfer wciąż jest tematem aktualnym :) , a robiłam własnie jeden , postanowiłam króciutko przypomnieć jedną metodę.
A jest to metoda na medium do transferu , ale spokojnie można
zastąpić je klejem MAGIK :)
więc:
Drukujemy grafikę w odbiciu lustrzanym na drukarce laserowej , smarujemy przedmiot klejem ( ja pudełko najpierw pomalowałam na biało i lekko przetarłam papierem ściernym)
Następnie przyklejamy grafikę i odstawiamy na całą noc, żeby dobrze wyschło :)
Ja użyłam medium Cadence, ale spokojnie na Magik też wychodzi.
Jeśli grafika dobrze wyschła możemy namoczyć papier
i zaczynamy rolowanie :)
Musimy zrobić to powoli i dokładnie, aby nie uszkodzić grafiki.Rolujemy tak długo , aż pozostanie nam piękna i czysta grafika.
Widzicie ? na zdjęciu u góry ..? jeszcze zostało troszkę papieru..
Po odsłonięciu naszej grafiki możemy ją "przelakierować"
Ja właśnie tak zrobiłam ..:) ozdobiłam resztę pudełka
i gotowe. Transfer na medium czy klej zwykle
robię na kolorowej grafice, a czarne raczej
na nitro . Nitro to zresztą moja ulubiona metoda !!!
Skrzyneczka w całej okazałości.
Życzę miłego transferowania !!!
Pozdrawiam ! :)
Magda !














































