.

.

niedziela, 8 marca 2015

Transferujemy

Witajcie ,
Z racji tego , że transfer wciąż  jest tematem aktualnym :) , a robiłam własnie jeden , postanowiłam króciutko przypomnieć jedną metodę. 
   A jest to metoda na medium do transferu , ale spokojnie można 
zastąpić je klejem MAGIK :)
      więc:
     Drukujemy grafikę w odbiciu lustrzanym na drukarce laserowej , smarujemy przedmiot klejem ( ja pudełko najpierw pomalowałam na biało i lekko przetarłam papierem ściernym)
Następnie przyklejamy grafikę i odstawiamy na całą noc, żeby dobrze wyschło :)
Ja użyłam medium Cadence, ale spokojnie na Magik też wychodzi.
Jeśli grafika dobrze wyschła możemy namoczyć papier 
i zaczynamy rolowanie :)
 Musimy zrobić to powoli i dokładnie, aby nie uszkodzić grafiki.
 Rolujemy tak długo , aż pozostanie nam piękna i czysta grafika.
Widzicie ? na zdjęciu u góry ..? jeszcze zostało troszkę papieru..
Po odsłonięciu naszej grafiki możemy ją "przelakierować"
Ja właśnie tak zrobiłam ..:) ozdobiłam resztę pudełka 
i gotowe. Transfer na medium czy klej zwykle
robię na kolorowej grafice, a czarne raczej 
na nitro . Nitro to zresztą moja ulubiona metoda !!!
               Skrzyneczka w całej okazałości.


Życzę miłego transferowania !!!
Pozdrawiam ! :)
Magda !



niedziela, 15 lutego 2015

Różany kufer

Witam,
Pokażę Wam dziś kufer jaki ostatnio zrobiłam dla mamy :)
 Dół pokryłam bejcą i zawoskowałam, a górę zrobiłam w decu , różanym decu :) z delikatnie patynowanymi brzegami .
 Ozdobiłam wstążką i metalową serwetką :) 


 W środku wkleiłam serduszko pokryte lakierem do spękań dwuskładnikowym. 
I coś jeszcze ....
coś Walentynkowego :)
Kartka dla Dominiki od Mikołaja .. :)





Kartka i kufer ozdobione elementami zakupionymi 
w:
oraz 
w
Polecam :)


niedziela, 1 lutego 2015

1 luty...

Mam nadzieję, że kolejnego posta nie napiszę dopiero 1-go marca , bo ostatni był 1-go stycznia !!!
Czas leci zbyt szybko :)
....ale jestem i będę ...spokojnie , bo docierają do mnie pytania "gdzie się podziałam ?" :) "gdzie moja wena?" :)
Tak bywa, że są rzeczy ważne i ważniejsze!  Natomiast nie porzuciłam mojej pasji ....tylko ją trochę zaniedbałam , a do Was zaglądam bardzo chętnie :))) I cieszę się, że nadal ze mną jesteście!

...ale dość już , teraz konkrety !
Ramka z gipsowymi serduszkami ( a zrobiłam je sama :) ) i serducha w decu.


Chciałam uzyskać efekt kamionki w odcieniach szarości i bieli. Właścicielka zadowolona więc chyba się udało :)


Może to być propozycja na Walentynki :)



Te serduszka zrobiłam trochę wcześniej , ale na blogu ich nie pokazywałam .
 Dziękuję za wszystkie komentarze i nowych obserwatorów !!!! ...za tych co już są też oczywiście dziękuję ! :*
               Pozdrawiam ! buziaki !

czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy Rok

Witajcie 1-go stycznia 2015 roku !!!
Pragnę Wam złożyć Najlepsze życzenia
zdrowia, uśmiechu, spełnienia najskrytszych marzeń !!!
Życzę wielu ciekawych pomysłów i jeszcze ciekawszych 
wpisów ...czekam na nie  :)

foto znalezione w necie

Dziękuję również za to , że jesteście, zaglądacie i komentujecie...dzięki wielkie !!!

Choć ostatnio mnie tu nie było, a złożyło się na to 
kilka spraw: dużo pracy w pracy :) heh dużo 
pracy w domu , problemy ze zdrowiem ...
to wszystko spowodowało, że grudzień minął bardzo,
bardzo szybko. Nie zdążyłam nawet ze Świątecznym
wpisem..:) Dziękuję jeszcze raz za ten rok!!!
I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Magda 


czwartek, 27 listopada 2014

W świątecznym klimacie...

Witam Was kochani ;)
  Dziękuję za odwiedziny i komentarze i witam nowych obserwatorów jest mi bardzo miło , że jesteście.. :)
Listopad się kończy i wszędzie widać już święta :) więc i ja postanowiłam, że coś świątecznego zrobię , bo na blogach całe mnóstwo inspiracji.  Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować wszystkie plany jakie sobie założyłam.
 Nie ma dużo pisać więc patrzcie i piszcie czy Wam się podobają ?





 



         Pozdrawiam i uciekam kolejne cudaki czekają !!!
                   Magda :)

piątek, 21 listopada 2014

Chustecznik

Witajcie
w piątkowy już praktycznie wieczór, bo tak szybko za oknem robi się ciemno, a w dzień nawet tyci , tyci słońca nie można zobaczyć...
Strasznie ponure są te dni, a ja w takie ponure dni najbardziej lubię tworzyć ....więc żeby nie było tak ponuro :) pokażę Wam mój różany chustecznik, który właśnie skończyłam :)

 Na górę przykleiłam serwetkę różaną , a dół najpierw zabejcowałam, a potem położyłam wosk żeby był jeszcze ciemniejszy. Brzegi chustecznika przetarłam patyną i polakierowałam. :) Z przodu przykleiłam metalową ozdobę i perełkę . 


 
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze :)))
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!
Buziaki ! Magda :) 

wtorek, 11 listopada 2014

Podpatrzone....

Witajcie,
Nie będę narzekać dziś na brak czasu , bo to już wiecie :) takie czasy... 
pokażę Wam co podpatrzyłam jakiś czas temu w jednej z kwiaciarni w naszym miasteczku u Gosi , którą pozdrawiam ...  bo pewnie od razu się domyśli gdy zobaczy co zrobiłam :)))



Jak Wam się podobają moje serduszkowe zawieszki ??? Bo mnie bardzo przypadły do gustu i myślę, że mogą być również ozdobą na Święta Bożego Narodzenia ... 
 Ściskam i uciekam przed Nami przedświąteczne szaleństwo i nie mówię tu o zakupach , a o ozdobach, które stworzymy :) ...
....a dzieje się już na blogach dzieje..
Podpatruję gdy tylko mam czas!
Buziaki !!!!

Dziękuję za Wasze komentarze !!!