Dziękuję Wszystkim za życzenia Noworoczne! Buziaki !!!
Zaczynam ten rok pracowicie, bo nie lubię się nudzić i cieszę się z pierwszych zamówień na Dzień Babci i Dziadka, bo przecież to już trzeba o naszych kochanych dziadkach pomyśleć. Ja postanowiłam zacząć od kartek :)
...piękne są te zdjęcia vintage z dziećmi,
Zrobiłam też kilka serduszek z dwuskładnikowym spękaczem, pokażę trzy , które skończyłam.
Następne innym razem.
Jeszcze..
Zaległe z grudnia kartki urodzinowe:
Pochwalę się również moimi nowymi drewniakami, które
wczoraj powstały :)) Taka mała zapowiedź :
Jak tylko je zrobię, pokażę Wam , a może
w międzyczasie jeszcze coś uda się wyciąć :) mam kilka pomysłów.
AAaa... wspomnę tylko, że aktualnie pracuję nad "misiową wymiakną", mam nadzieję, że upominek się spodoba :)
To tyle w pierwszym poście tego roku, a jest dość obszerny zwłaszcza w fotki .
Pozdrawiam !!!





