.

.

czwartek, 25 września 2014

Kartki

Hejka :)
Dziękuję Wam za komentarze pod ostatnim postem :))))) to bardzo miłe i bardzo budujące co piszecie ...daje pozytywnego kopa heh
Dziś kartki na różne okazje, pewnie już o tym pisałam skąd się wzięło moje kartkowanie, ale chętnie powtórzę : zaraziła mnie Aga z Różanej Ławeczki zajrzyjcie do niej koniecznie. Zdolna z niej bestia :))) i to bardzo !!! 
A wracając do tematu kartek to strasznie to polubiłam te wszystkie papiery , dodatki ...ech cudowności są 
dostępne na rynku :)





     




Trzymajcie się cieplutko w te długie , jesienne wieczory....
czytajcie swoje ulubione książki...
słuchajcie ulubionej muzyki..
i zaglądajcie tu czasem :) Będzie mi bardzo miło ! 
Buziaki ! 



piątek, 19 września 2014

Transferowe Tabliczki

 Pokażę Wam dziś Tabliczki ostatnio bardzo popularne :) z różnymi sentencjami o życiu, miłości czy też bardziej żartobliwe ..jak kto woli :) 








 I w dużym skrócie podsumowanie lata ....

Pozdrawiam !!! Magda :)

niedziela, 14 września 2014

Skrzyneczki dwie...:)

Witajcie !
Dziękuję oczywiście za wszystkie miłe słowa pod ostatnim postem :) to mnie utwierdza w przekonaniu , że to co robię podoba się i ktoś tu zagląda , bo miałam kiepskie dni ostatnio i zastanawiałam się czy dalej to robić.....ale na szczęście szybko mi przeszło :)
I powstało kilka przedmiotów między innym skrzyneczki :
      Ciemna bejcowana z różą i ozdobiona koronką




      malowana i przecierana z dziewczynką :)





Skrzyneczki kupiłam u Iwony ze Świata drewienek na Facebooku
Polecam serdecznie !!!
Pozdrawiam do usłyszenia wkrótce :)
Magda

poniedziałek, 8 września 2014

Family z Eko-deco

Cześć !
Pamiętacie mój napis Family ? TU Właśnie wymyśliłam co z nim zrobić i powstała taka oto tabliczka :) 





 
Polecam zakupy w Eko-deco !!!
Z pozdrowieniami Magda :)

niedziela, 24 sierpnia 2014

Retro

                                  Witajcie :)
Czujecie już koniec wakacji ? Jeszcze tylko tydzień i znów przybędzie obowiązków ...ale jeśli to były udane i wymarzone wakacje to zostają wspaniałe wspomnienia. Mam nadzieję, że takie właśnie macie :)
A dziś pokażę również podstawki ( ostatnio były lawendowe) tylko tym razem takie "retro" z użyciem mojej ulubionej patyny :)








Oprócz podstawek w tym stylu powstały 
serduszka :)
 



Dziękuję za poświęcone chwile u mnie 
na blogu i życzę udanego ostatniego już niestety 
tygodnia wakacji , a wrzesień to już jesień ,
a jesień to piękne kolory i mnóstwo inspiracji.
Czego wszystkim życzę !
Buziaki :*
PS. Postaram się jeszcze o jeden sierpniowy wpis :)
....o czym ?