.

.

wtorek, 21 kwietnia 2015

Karteczki

Witam 
Dziś króciutko KARTKI
Dwie okazje
Dwie zupełnie różne
Zapraszam na foto:







Pozdrawiam!!!
Magda :)

wtorek, 31 marca 2015

Weekendowe prace :)

Witajcie!!!
Bardzo świątecznie się na blogach i fanpagach zrobiło , a u mnie ani śladu kurek, jajeczek, królików itp...
Niestety...w tym roku nie było mi dane, ale kto nie pamięta ...
zapraszam tu i tu Tak było w zeszłym roku :) bardzo jajecznie..
Podziwiam i wzdycham jak sobie poczynacie ze świątecznymi klimatami :) , a dziś też nie świątecznie ..
....za to o tym co ostatnio poczyniłam:
Tak więc Sowi chustecznik wyszedł z spod moich rąk:
 Postarzony, pochlapany z woskowanym dołem i scrapkami z 
                                   EKO-DECO


Tablica z napisem HOME SWEET HOME




Tradycyjny decoupage i lekko patynowane brzegi :) 
Tablica popłynie do Indii :)))
Pozdrawiam p. Edyto!
Poza tym trochę w papierach grzebałam, a co wygrzebałam??
hehe...
trochę zaproszeń..



i jakiś czas temu ...




Mam nadzieję, że ta ilość fotek i post spodoba się :)
Mały misz masz, ale dzielę się tym co zrobiłam.
Pozdrawiam cieplutko!!!
Magda :)


niedziela, 8 marca 2015

Transferujemy

Witajcie ,
Z racji tego , że transfer wciąż  jest tematem aktualnym :) , a robiłam własnie jeden , postanowiłam króciutko przypomnieć jedną metodę. 
   A jest to metoda na medium do transferu , ale spokojnie można 
zastąpić je klejem MAGIK :)
      więc:
     Drukujemy grafikę w odbiciu lustrzanym na drukarce laserowej , smarujemy przedmiot klejem ( ja pudełko najpierw pomalowałam na biało i lekko przetarłam papierem ściernym)
Następnie przyklejamy grafikę i odstawiamy na całą noc, żeby dobrze wyschło :)
Ja użyłam medium Cadence, ale spokojnie na Magik też wychodzi.
Jeśli grafika dobrze wyschła możemy namoczyć papier 
i zaczynamy rolowanie :)
 Musimy zrobić to powoli i dokładnie, aby nie uszkodzić grafiki.
 Rolujemy tak długo , aż pozostanie nam piękna i czysta grafika.
Widzicie ? na zdjęciu u góry ..? jeszcze zostało troszkę papieru..
Po odsłonięciu naszej grafiki możemy ją "przelakierować"
Ja właśnie tak zrobiłam ..:) ozdobiłam resztę pudełka 
i gotowe. Transfer na medium czy klej zwykle
robię na kolorowej grafice, a czarne raczej 
na nitro . Nitro to zresztą moja ulubiona metoda !!!
               Skrzyneczka w całej okazałości.


Życzę miłego transferowania !!!
Pozdrawiam ! :)
Magda !



niedziela, 15 lutego 2015

Różany kufer

Witam,
Pokażę Wam dziś kufer jaki ostatnio zrobiłam dla mamy :)
 Dół pokryłam bejcą i zawoskowałam, a górę zrobiłam w decu , różanym decu :) z delikatnie patynowanymi brzegami .
 Ozdobiłam wstążką i metalową serwetką :) 


 W środku wkleiłam serduszko pokryte lakierem do spękań dwuskładnikowym. 
I coś jeszcze ....
coś Walentynkowego :)
Kartka dla Dominiki od Mikołaja .. :)





Kartka i kufer ozdobione elementami zakupionymi 
w:
oraz 
w
Polecam :)


niedziela, 1 lutego 2015

1 luty...

Mam nadzieję, że kolejnego posta nie napiszę dopiero 1-go marca , bo ostatni był 1-go stycznia !!!
Czas leci zbyt szybko :)
....ale jestem i będę ...spokojnie , bo docierają do mnie pytania "gdzie się podziałam ?" :) "gdzie moja wena?" :)
Tak bywa, że są rzeczy ważne i ważniejsze!  Natomiast nie porzuciłam mojej pasji ....tylko ją trochę zaniedbałam , a do Was zaglądam bardzo chętnie :))) I cieszę się, że nadal ze mną jesteście!

...ale dość już , teraz konkrety !
Ramka z gipsowymi serduszkami ( a zrobiłam je sama :) ) i serducha w decu.


Chciałam uzyskać efekt kamionki w odcieniach szarości i bieli. Właścicielka zadowolona więc chyba się udało :)


Może to być propozycja na Walentynki :)



Te serduszka zrobiłam trochę wcześniej , ale na blogu ich nie pokazywałam .
 Dziękuję za wszystkie komentarze i nowych obserwatorów !!!! ...za tych co już są też oczywiście dziękuję ! :*
               Pozdrawiam ! buziaki !